Dzień 6. Chełm – Legionowo. 11 km.

23 lipca 2016 r.

Chełm lokomotywaLublin lokomotywaWarszawalokomotywa Legionowo

    Śniadanie w hotelu trochę z perturbacjami. Sala restauracyjna zamieniła się w salę weselną i zabrakło miejsc dla gości hotelowych podczas śniadania. Samo śniadanie smaczne.

    Zapakowaliśmy się po raz ostatni i ruszyliśmy na rynek.

IMG_1488

Ania miała chęć na małe zakupy szat dla siebie i jedzenia „na drogę”. Zeszło nam do jedenastej.

    Na dworcu PKP nie zdziwiło nas, że poziom podłogi pociągu jest o dwa piętra wyżej niż poziom peronu. Wtaszczyliśmy rowery i usiedliśmy wygodnie w dawnej „jedynce”, przerobionej teraz na „dwójkę”. I tak zeszła nam podróż do Lublina.

    W Lublinie przesiedliśmy się już do nowego składu PESY. Jazda w takim zestawie to już przyjemność. Stoliczek, WiFi, klimatyzacja i bar. Podróż minęła bardzo szybko.

    W Warszawie Wschodniej jeszcze raz taszczenie rowerów po schodach i pociągiem podmiejskim do Legionowa. Jeszcze tylko zakupy i do domku. Chociaż muszę przyznać, że rower stał się obiektem zainteresowania…
IMG_1494

    Tak zakończyliśmy przygodę z Green Velo. Trzeba przyznać, że trasa jest bardzo dobrze oznakowana i trudno zabłądzić. Jakość nawierzchni nie zachwyca ale jak wyprawa to wyprawa. Przygoda z piaskiem musi być! Na trasie trzeba mieć zawsze zapas wody. Wschód Polski nie jest naszpikowany sklepami w każdej wsi.

    W sumie zrobiliśmy ponad 350 km co nie jest jakimś tam wielkim wyczynem. Ani kończył się urlop a mnie czekała jeszcze jedna trasa, która jak się okazało, naciągnęła moją cierpliwość do granic wytrzymałości.

mapka all

    Do zobaczenia na trasie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s